Прилади

З кожним роком керування всіма процесами в автомобілі стає все більш автоматизованим. Вже сьогодні є автомобілі керовані автопілотами. І не за горами той час коли ми повністю довіримо комп’ютеру доставити нас з пункту А в  пункт В. Тому дуже важливим є діагностика і керування  всіма тими процесами, які проходять в авто.

Діагностичне обладнання - це інструмент, без якого вже не можна обійтися сучасному механіку автомайстерні, так як з його допомогою можна повністю діагностувати автомобіль, а далі  визначити і усунути неполадки.

Як кажуть сучасні діагности обладнання багато не буває. Проте, на кожній СТО має бути той мінімум, який дозволить однозначно визначити ту чи іншу поломку чи вихід параметрів, що діагностуються за межі допустимих.

Устаткування для діагностики автомобілів складається з діагностичного сканера, мотортестера, звичайного тестера, приладів для перевірки вмісту шкідливих речовин в викидах авто (газоаналізатор для бензинових та димометр для дизельних авто), приладу перевірки світла фар, димогенератора, мультиметра, манометрів для вимірювання тиску, автомобільного ендоскопа та ін.

VAS 5054A (EU) - універсальний діагностичний прилад для автомобілів групи Volkswagen

 

OBD Сканер для VAG групи для діагностики автомобіля в Тернополі

VAS 5054A (EU) - универсальный диагностический прибор для автомобилей группы Volkswagen